Звернення з нагоди професійного ювілею

Шановні друзі !

Рівно 15 років тому, 14 листопада 2006 року в місті Донецьку я прийняв Присягу адвоката і отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
На той момент у мене не було навіть розуміння, що цей шлях стане для мене справою життя.

Протягом цих цікавих років я познайомився з безліччю людей – адвокатів, суддів, правоохоронців, працівників державних структур, місцевих органів влади і просто колег-юристів. Багато з них – гідні та видатні люди, стали мені близькими знайомими та друзями, а деяких я навіть не пам’ятаю в обличчя.
Але насамперед, разом зі статусом адвоката я отримав можливість допомагати.

Мої Клієнти – це головне надбання, яке я продовжую отримувати та помножувати протягом всього цього часу.
Розумні, легкі, цікаві – багатьма словами можна описати людей, які кожного дня звертаються до мене у зв’язку з купою питань – від бізнесу, податків та перевірок до захисту у кримінальних справах, екстрадиції та боргів.
Як і наше життя, ці проблеми ніколи не стоять на місці, приходять нізвідки, завдають клопоту та позбавляють сну. Але кожен Клієнт знає, що у мене він отримає не лише дієву пораду і захист, а й плече товариша, який не засудить та допоможе у складний час.
Я вдячний моїм Клієнтам за досвід, який я отримую з вами кожного дня. Вдячний за те, що завдяки вам я розвиваю свою майстерність та маю можливість використовувати її для вас.
Зі свого боку я гідно віддячую кожному, хто довіряє мені свої проблеми і таємниці. Гарантую, що ваші інтереси і ваше спокійне життя у достатку завжди залишаються моїм пріоритетом.

Сьогодні, як і на початку адвокатської кар’єри я впевнений, що головне в моїй роботі – зробити все можливе і те, чого до мене ніхто не робив, викластись на 100% та надати вам гідний бажаний результат.
Відданість справі задля перемоги – це принцип, з якого я починав, який зі мною зараз і який залишиться зі мною назавжди.

Я вдячний своїм досвідченим та мудрим колегам, у яких я вчився та продовжую навчатись і досі – без вас, друзі, не було б адвоката Ангеліна.
Мої вчителі, ви залишаєтесь зі мною, а ваші поради і настанови – в моєму розумі і серці. Багато з вас навіть не знають, яке значення ви маєте в моєму житті, але я вдячний вам за те, що ви є і будете в мене.

Також я вдячний тим, хто намагався позбавити мене можливості займатися адвокатською діяльністю – витрачав гроші, владу і знайомства, скуповував голоси, проплачував статті у ЗМІ і соціальних мережах, хто намагався створити мені проблеми та хто радів ним – ви зробили мене сильнішим та виваженішим, загартували мене та виховали волю до перемоги.
Продовжуйте у цьому ж дусі, бо з вами я стаю мудрішим.

Вдячний своїм співробітникам – тим, хто колись був зі мною, хто зараз в команді і навіть тим, для кого наша співпраця ще попереду – ви самі круті, розумні та перспективні. Дякую за честь працювати з вами, в нас ще багато попереду !

Особлива подяка рідним і близьким, які в часи смутку підтримують мене та дають сенс життя. Будь-яка робота, а особливо работа адвоката, пов’язана зі стресом, за перемогами слідують негаразди, потім нові перемоги і нові досягнення.
І в момент, коли важко, ви завжди зі мною, ви знаєте потрібні слова, які відрождують та спонукають піднятись і перемагати.

Сьогодні, як ніколи, я розумію, що все роблю правильно, що обраний мною шлях є вірним, що адвокатура – мій поклик, моя сила, натхнення і моє життя.

Мчимо разом й надалі !

З повагою, адвокат Іван Ангелін

Поділитися

Scroll to Top
Scroll to Top