Адвокат по міграційним справам та екстрадиції. Скасування санкцій РНБО

Радою національної безпеки та оборони України (РНБО) прийняті рішення про накладення санкцій на юридичних осіб та фізичних осіб, які є громадянами України і іноземними громадянами.

Рішення про санкції затверджуються Указом Президента України і вступають в силу негайно. Наслідком санкцій РНБО є те, що активи фізичних та юридичних осіб, зазначених у Рішенні про санкції, підлягають негайному вилученню у повному обсязі, а сама особа, якщо вона не є громадянином України підлягає, видворенню за межі України.

Адвокатське об’єднання “Ангелін та Партнери” надає правову допомогу при оскарженні санкцій РНБО та Указів Президента України  про затвердження таких санкцій.

АО “Ангелін та Партнери” не лише спільно з клієнтом складає індивідуальну дорожню карту по оскарженню санкцій, а й реалізовує всі заплановані дії, у тому числі: тимчасову заборону конфіскації активів та видворення особи за межі України, а також заборону інших санкцій до закінчення судового розгляду справи, підготовку звернень до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) про скасування санкцій та накладення тимчасових заборон. 

Іноземні особи та особи без громадянства, які залишили свої країни, можуть розраховувати в Україні на притулок, безпеку та соціальних захист у разі, якщо вони переслідуються своїми країнами з політичних мотивів.
Зокрема, таких випадків побільшало у зв’язку з переслідуванням своїх громадян диктаторськими режимами Росії та Білорусі за останні декілька років.

Біженцям доволі складно розібратись у законодавстві України, внаслідок чого вони не можуть одразу подати правильний пакет документів та одразу розраховувати на захист нашої держави. Натомість, через неправильне оформлення, документи постійно повертаються міграційними органами, їх треба переробляти, що витрачає час, кошти та може стати причиною для примусового повернення заявника в свою країну.

Міграційний адвокат АО “Ангелін та Партнери” допоможе Вам або Вашим близьким оперативно та якісно зібрати всі необхідні документи, належним чином перекласти їх на українську мову та надати відповідному міграційному органу.
Контроль за розглядом заяви, підготовка до інтерв’ю та допомога адвоката під час спілкування з міграційними органами, подання додаткових документів – це також частина роботи нашого міграційного адвоката.

З юридичною підтримкою Адвокатського об’єднання “Ангелін та Партнери” Ви можете бути впевнені, що Вас чи Вашу близьку людину не передадуть до іншої держави, де вона зазнала політичних переслідувань.

Крім того, іноземні громадяни та члени їх сімей можуть розраховувати на наступну правову допомогу адвоката по міграційним справам АО “Ангелін та Партнери”:

  • допомога для отримання тимчасової або постійної посвідки на проживання в України;
  • допомога у працевлаштуванні на території України іноземцям у віці 14 років +;
  • допомога в оформленні у навчальний захід України для іноземців у віці 3 роки +;
  • допомога в оформленні іноземцю посвідчення водія;
  • допомога для отримання громадянства України;
  • представництво у справах про реадмісію з України;
  • легалізація документів, виданих іноземними установами на території України (апостиль, нострифікація, афідевіт);
  • встановлення та підтвердження фактів, необхідних для надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту в Україні.

Адвокат по екстрадиції АО “Ангелін та Партнери” професійно та оперативно захистить Вас від видачі правоохоронним органам іншої держави, які переслідують Вас за підозрою у вчиненні злочинів на своїй території.

Постійна комунікація з Інтерполом (INTERPOL – The International Criminal Police Organization) дозволяє екстрадиційному адвокату АО “Ангелін та Партнери” оперативно перевірити наявність особи в базах розшуку Інтерполу, Європолу та вимагати видалити файл про розшук у разі його наявності.

Законодавство України з питань екстрадиції є достатньо лояльним та демократичним, але лише у тому випадку, коли є професіонал, який буде представляти Вас перед правоохоронними органами.

Саме адвокат по екстрадиції з команди АО “Ангелін та Партнери” забезпечить дотримання Ваших прав та законно зупинить процедуру екстрадиції.

Позитивний досвід в справах про екстрадицію є запорукою того, що клієнти АО “Ангелін та Партнери” та їх сім’ї зможуть перебувати на законних підставах на території України без ризику бути виданими інший країні або бути висланими до іншої країни.

Зміст та умови надання правничої допомоги адвокатом по міграційним справам та екстрадиції Адвокатського об’єднання “Ангелін та Партнери” у кожному унікальному випадку визначається договором з Клієнтом. Вам варто лише подзвонити !

Scroll to Top