Стягнення боргів/захист від боргів

Стягнення боргу

За даними органів Національної поліції України останні декілька років збільшилась кількість злочинів, пов’язаних з шахрайством з фінансовими ресурсами.

АО “Ангелін та Партнери”, маючи значний досвід у стягненні боргів, надає допомогу добросовісним кредиторам, які з тих чи інших причин не можуть повернути власні кошти від позичальників або недобросовісних контрагентів.

Набір інструментарію для стягнення боргу є достатньо широким та використовується step-by-step в залежності від поведінки боржника та швидкості погашення ним суми боргу.

Однією з найважливіших ознак адвокатської допомоги по стягненню боргу адвокатом АО “Ангелін та Партнери” є абсолютна законність дій адвоката та кредитора, прозорі та зрозумілі процедури, які допомагають у погашенні боргу та закритті проблеми.

План стягнення боргу розробляється індивідуально в залежності від ряду чинників, таких як строк заборгованості, наявність документів про борг, наявність судових рішень тощо.

Витрати клієнта, пов’язані зі стягненням боргу, підлягають покладенню на боржника, що є вагомим аргументом для початку процедури стягнення.

Захист від боргів

Діюче законодавство містить ряд вимог, яких не завжди дотримуються банки та мікрофінансові установи (МФУ, МФО) під час видачі кредитів.

Невідповідність договорів між фінустановою та громадянином Закону України “Про захист прав споживачів”, Закону України “Про споживче кредитування”, Цивільному кодексу України та іншим нормативним актам, надає безліч підстав для звільнення від сплати боргу на законних підставах.

Адвокати АО “Ангелін та Партнери” не ставлять за мету списання всіх боргів позичальника, але відстрочення на достатній строк проблемних кредитів або повне анулювання непідтверджених боргів – це напрямок, в якому наші адвокати досягли значних успіхів.
При цьому захист від боргів здійснюється як у судовому порядку, так і шляхом медіації, тобто у позасудовому порядку.
Єдине, що клієнт має надати адвокату по боргам, це наявні відомості про дату та підстави виникнення боргу. Все інше – справа нашого фахівця !

Вам більше не доведеться щоденно приймати на себе агресивні нападки фінустанов та їх колекторів, не треба буде турбуватись про суди та судові повістки – про все подбають адвокати Адвокатського об’єднання “Ангелін та Партнери”.

Зміст та умови надання правничої допомоги адвокатом Адвокатського об’єднання “Ангелін та Партнери” у кожному унікальному випадку визначається договором з Клієнтом. Вам варто лише подзвонити !

Scroll to Top