Одеський іподром проводить скачки на честь Ради адвокатів Київської області

Наприкінці вересня 2021 року на Одеському іподромі відбулась спонсорська іменна скачка, присвячена Раді адвокатів Київської області з нагоди святкування Дня юриста України.
В забігу приймали участь 7 коней віком від 3 років і старше чистокровної верхової породи.
Організаторами забігу були три київських адвоката-однодумця: Магомед Мінтаєв – власник гнідого жеребця 2015 року народження на ім’я Джет Стрім, який приймав участь у скачках, Іван Ангелін та Максим Дубина. Майстер-жокей: Іса Яг’яєв – професіонал кінного спорту та володар чисельних нагород в українських та міжнародних кінних змаганнях.
“Проводячи іменні скачки на честь одного з найбільших в Україні органів адвокатського самоврядування, ми хочемо не лише привітати колег із Днем юриста України, а й показати, що адвокати Київської області мають не менш чудові захоплення, крім своєї професії”, – зазначив Магомед Мінтаєв.
Незважаючи на гідну конкуренцію та достойних суперників, за результатами забігу першим до фінішу прийшов жеребець Джет Стрім – надія організаторів.
Пропонуємо Вашій увазі кадри цього динамічного змагання та запрошуємо колег приєднатись до видовищного та захоплюючого світу кінного спорту !

З повагою, адвокати Магомед Мінтаєв
Іван Ангелін
Максим Дубина

Поділитися

Scroll to Top
Scroll to Top