ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Щиро вітаємо клієнтів, колег та всіх справжніх українців з Днем Державного прапора України та Днем незалежності України !

 

Багато хто не очікував, що Україна святкуватиме Свято незалежності 31 раз. 

Вороги свідомо бажали смерті нашої Держави та кожного з нас, а партнери України відверто сумнівались у нашій спроможності захистити свої життя та свободу.   

Сьогодні вже ні в кого немає сумнівів у тому, що Україна вистоїть, переможе, подолає внутрішні суперечки та стане політичним центром цивілізованої Європи.

Бо ми на це заслужили.  

Державний прапор України є та буде символом незламної гордої нації, символом волі та боротьби проти диктатури і рабства.

Ми бачимо наш прапор не лише в руках українців – його ототожнюють зі сміливими та вільними людьми по всьому світу. Державний прапор України сьогодні майорить на всіх без виключення континентах.

І все це завдяки нам – українцям.

Тим, хто кожного дня, долаючи біль та втому, зі зброєю боронить нашу Державу від лютого ворога. Тим, хто щоденно своєю працею здобуває перемоги на економічному фронті. Тим, хто рятує людей з-під завалів, лікує, годує, навчає, волонтерить, опікується покинутими тваринами і грає на скрипці, збираючи кошти для наших Захисників.  

Кожен з нас сьогодні, це зразок мужності та впевненості, ми живемо вільним життям у вільній країні і пишаємось, що ми – українці. 

З Днем Державного прапору України та з Днем незалежності України !

Слава Україні ! 

Слава нашим Захисникам !

Слава Героям !

Колектив Адвокатського об’єднання “Ангелін та Партнери”

Поділитися

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Scroll to Top