Одеський іподром проводить скачки на честь Ради адвокатів Київської області

Наприкінці вересня 2021 року на Одеському іподромі відбулась спонсорська іменна скачка, присвячена Раді адвокатів Київської області з нагоди святкування Дня юриста України.
В забігу приймали участь 7 коней віком від 3 років і старше чистокровної верхової породи.
Організаторами забігу були три київських адвоката-однодумця: Магомед Мінтаєв – власник гнідого жеребця 2015 року народження на ім’я Джет Стрім, який приймав участь у скачках, Іван Ангелін та Максим Дубина. Майстер-жокей: Іса Яг’яєв – професіонал кінного спорту та володар чисельних нагород в українських та міжнародних кінних змаганнях.
“Проводячи іменні скачки на честь одного з найбільших в Україні органів адвокатського самоврядування, ми хочемо не лише привітати колег із Днем юриста України, а й показати, що адвокати Київської області мають не менш чудові захоплення, крім своєї професії”, – зазначив Магомед Мінтаєв.
Незважаючи на гідну конкуренцію та достойних суперників, за результатами забігу першим до фінішу прийшов жеребець Джет Стрім – надія організаторів.
Пропонуємо Вашій увазі кадри цього динамічного змагання та запрошуємо колег приєднатись до видовищного та захоплюючого світу кінного спорту !

З повагою, адвокати Магомед Мінтаєв
Іван Ангелін
Максим Дубина

Поділитися

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Scroll to Top