Адвокатське об’єднання "Ангелін та Партнери"

Адвокатські послуги юридичним та фізичним особам

Вітаємо Вас на сайті Адвокатського об'єднання "Ангелін та Партнери"

Керівником Адвокатського об’єднання є Іван Ангелін, практикуючий адвокат з 15-річним досвідом адвокатської діяльності та більше ніж 20-річним стажем роботи у юриспруденції.

Адвокатське об’єднання є оптимальною формою надання правничої допомоги, яка зручна як нашим клієнтам, так і колегам-адвокатам, які з нами співпрацюють по всій території України.

АО “Ангелін та Партнери” об’єднує адвокатів та професійних практикуючих юристів з міста Києва та Київської області, а також Донецької, Харківської, Луганської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Волинської, Львівської областей, для яких захист та підтримка клієнта, надання йому якісної та своєчасної правової допомоги – основна професійна мета.
Неважливо в якій частині України знаходиться клієнт – він завжди може розраховувати на нашу підтримку та кваліфіковану адвокатську допомогу.

Клієнтами наших адвокатів є представники малого та середнього бізнесу, що потребують як разової правової допомоги, так і постійного супроводження господарської діяльності, громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які хочуть убезпечити себе від юридичних проблем у майбутньому або в силу життєвих обставин вимагають термінової допомоги адвоката.
Кожному нашому клієнту ми надаємо правдиву, актуальну та своєчасну інформацію щодо його питання та негайно надаємо на допомогу кваліфікованого адвоката.
Наш клієнт може бути впевнений, що для його перемоги буде застосований весь інструментарій адвокатської допомоги, помножений на величезний досвід команди професіоналів.

Розуміючи величезну соціальну роль адвокатури в суспільстві, АО “Ангелін та Партнери” надає безоплатну правничу допомогу Pro Bono самостійно, а також у співпраці з українськими та міжнародними громадськими об’єднаннями.
Адвокат Іван Ангелін є активним членом Комітету з питань безоплатної правової допомоги при Національній асоціації адвокатів України, де разом з колегами-однодумцями сприяє наданню своєчасної та якісної адвокатської допомоги.

Команда Адвокатського об’єднання “Ангелін та Партнери” завжди рада допомогти Вам !

Основні переваги нашої компанії

Повна віддача при вирішенні проблеми Клієнта. Повноцінні адвокатські послуги для нас - це зробити все можливе в інтересах Клієнта.

Негайний початок роботи. Від звернення Клієнту до першого результату - менше 3 годин.

Оперативний пошук шляхів вирішення проблеми. Завжди кілька законних варіантів рішення.

Післядоговірна підтримка Клієнта. По закінченню взаємовідносин Клієнт завжди може розраховувати на допомогу по вже закінченому контракту з Об'єднанням.

Сумлінність та націленість на результат. Об'єднання дає єдину законну гарантію - все, що можливо зробити по Вашій справі, буде нами зроблено.

Зрозуміле та лояльне ціноутворення. Клієнт оплачує адвокатські послуги тільки в узгоджених сумах та графіках. Можлива розстрочка оплати.

Етапи роботи

1.

Вивчення проблеми Клієнта, її аналіз з точки зору законодавства та судової практики.

2.

Отримання необхідної додаткової інформації (адвокатський запит, опитування свідків, огляд).

3.

Виявлення потреби Клієнта (остаточне або часткове вирішення проблеми, затягування проблеми).

4.

Підготовка пропозиції та формування ціни. Пояснення Клієнту.

5.

Укладення договору про надання правничої допомоги.

6.

Виконання зобов’язань по договору Об’єднанням та Клієнтом.

ПУБЛІКАЦІЇ

НААУ запрошує адвокатів долучитися до роботи Комітету з питань БПД

19 вересня відбулася робоча зустріч членів Комітету з питань безоплатної правової допомоги НААУ. Під час обговорення концепції взаємодії НААУ з органами державної влади та іншими суб’єктами

Докладніше »

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів організував широке обговорення питань, що турбують родини осіб, зниклих безвісти під час війни проти України

16 вересня 2022 року на виконання плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на період восьмої сесії парламенту дев’ятого

Докладніше »
Scroll to Top